Pronájem bytů 1+kk, 2+kk


Je místem vaší práce Blansko, Brno, Prostějov, Vyškov, Boskovice nebo kterékoliv jiné město v okrese Brno-venkov? A hledáte levné, ale přitom útulné bydlení v dojezdové vzdálenosti? Vyzkoušejte ubytování v krásných zrekonstruovaných bytech v ubytovně Lipovec. Ta nabízí jak pronájem bytů 1+kk, tak i pronájem bytů 2+kk – ty jsou vhodné třeba jako startovací byty pro mladé rodiny.

Byty ve 3. nebo 5. patře zděného domu poskytují dostatek prostoru a jsou umístěné na samostatném, uzamykatelném patře. Výhodou je i výtah, díky kterému mohou pronájem bytů 2+kk využít i mladé rodiny s malými dětmi a kočárkem. Jako startovací byty je ideální využít pronájem bytů 1+kk, které poskytují kvalitní bydlení mladým párům i jednotlivcům. Nízké měsíční náklady jsou ideální pro naspoření prostředků na pořízení vlastního bydlení v budoucnu.

V každém bytě najdete prostorný pokoj, kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V koupelně je na zemi položená dlažba, v obývacím pokoji zase příjemná plovoucí podlaha. Vytápění bytu i teplá voda jsou řešené vlastní kotelnou v domě. Nemusíte se bát, že by se v bytech střídali nájemníci každý týden - majitel preferuje dlouhodobý pronájem.

Malebná obec Lipovec leží v okrese Brno-venkov a je v dojezdové vzdálenosti od větších měst, jako je Vyškov, Boskovice, Blansko, Prostějov i Brno. Obec je pár desítek kilometrů od Brna a přitom na dosah ruky od přírody Moravského krasu. V Lipovci najdete vše, co potřebujete k poklidnému a plnohodnotnému životu kousek za městem – školu i školku, obchody, zdravotnické zařízení i dobré autobusové spojení s okolím.


Adresa: Lipovec 260, 679 15 Lipovec

Kontakt:
Telefon:+ 420 603 283 947
Email: rd@anient.cz

Kontaktujte nás prosím v případě Vašeho zájmu o prohlídku či pro doplňující informace k bytům. Neplatíte žádnou provizi.


Pronájem bytů 1+kk - 34,5 m²

Měsíční nájemné je 7.100,- Kč + poplatek za veškeré energie a služby ve výši 700,- Kč os.

Pronájem bytů 2+kk - 48 m²

Měsíční nájemné je 9.900,- Kč + poplatek za veškeré energie a služby ve výši 700,- Kč os.

Kontaktujte nás

Nebo volejte 603 283 947.