Pronájem garsonky


Zvolte si jako svůj první startovací byt garsonku a přestěhujte se do krásné obce Lipovec na kraji Moravského krasu. Pronájem garsonky je ideální volbou pro singles i pro mladé páry, kteří si chtějí poprvé vyzkoušet společné soužití. Stejně tak pronájem garsonky ocení všichni ti, jejichž místem zaměstnání je Blansko, Boskovice, Prostějov, Brno nebo Vyškov a nechtějí platit vysoké nájemné v těchto městech. Stejně tak je ubytování v Lipovci vhodné pro všechny, kteří pracují kdekoliv jinde v okrese Brno-venkov.

Rekonstruovaná garsonka je umístěná na samostatném 3. nebo 5. patře zděného domu, které je uzamykatelné a dostanete se do něj pohodlně výtahem. V útulné světlé garsonce na vás čeká kuchyňský kout s linkou a hned vedle bytu máte vlastní koupelnu a WC. V garsonce jsou plovoucí podlahy, v koupelně a na WC je položená nová keramická dlažba. Vytápění garsonky je řešené pomocí vlastního kotle v domě. Pokud si vyberete tento pronájem garsonky, navíc dostanete i vyhrazené parkování zdarma přímo před domem.

Lipovec je útulná obec ležící na kraji Moravského krasu a poskytuje ideální zázemí pro všechny, kteří denně vyjíždějí za prací do Brna, Vyškova, Prostějova, Blanska, Boskovic nebo jiného města z okresu Brno-venkov. V obci je škola i školka, tělocvična, čerpací stanice, obchody, úřad i kulturní dům. Zkrátka všechno, co spolu s výhodným pronájmem garsonky dělá z Lipovce skvělé místo pro bydlení pro mladé, pro seniory i pro singles.


Adresa: Lipovec 260, 679 15 Lipovec

Kontakt:
Telefon:+ 420 603 283 947
Email: rd@anient.cz

Kontaktujte nás prosím v případě Vašeho zájmu o prohlídku či pro doplňující informace k bytům. Neplatíte žádnou provizi.


Pronájem garsonky - 22 m²

Měsíční nájemné je 5.100,- Kč + poplatek za veškeré energie a služby ve výši 700,- Kč os.

Kontaktujte nás

Nebo volejte 603 283 947.